Вітаємо всіх медичних працівників!

722490641Сьогодні, 21 червня, в Україні відзначають своє професійне свято медичні працівники.
День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України. Відзначається щорічно у третю неділю червня. Свято встановлене в Україні «…на підтримку ініціативи працівників установ і закладів охорони здоров’я України…» згідно з Указом Президента України «Про День медичного працівника» від 3 червня 1994 р. № 281/94.
День медичного працівника відзначають у нашій країні як подяку тим людям, що кожного дня борються за наше здоров’я та життя.

З кінця 2011 року на території Дніпропетровської області в тому числі і у м. Марганець стартував пілотний проект по реформуванню охорони здоров’я.

imagesНа теперішній час закладом охорони здоров’я, підпорядкованим Марганецькій міській раді, що здійснює свою фінансово-господарську діяльність за рахунок місцевого бюджету, є Комунальний заклад «Марганецький центр первинної медико-санітарної допомоги». Центр ПМСД є важливою складовою у системі охорони здоров’я. Його розвиток, стабільна робота, фінансовий ресурс є запорукою досягнення покладеної на реформу задачі.


Фінансуються ряд місцевих програм:
Програма розвитку первинної медико–санітарної допомоги в м. Марганець на 2012 – 2013 роки.
Навчання лікарів на курсах спеціалізації за напрямком загальна практика – сімейна медицина з видатками на відрядження (5 лікарів, 4 сестри медичні).
Забезпечення комп’ютерною технікою лікарських амбулаторій.
Проведення ремонтно-будівельних робіт, капітальний ремонт медичного пункту.
Забезпечено лікарів ЗПСМ індивідуальним мобільним зв’язком: придбано 25 телефонів та сплачено послуги оператора.
fd7a0e24

Програма забезпечення державних соціальних гарантій та місцевих форм адресної підтримки ветеранів війни, інвалідів та окремих категорій громадян в частині виконання заходів – забезпечення надання своєчасної медичної допомоги, в т.ч. забезпечення медикаментами за пільговими рецептами при амбулаторному лікуванні.
Програма імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб в м. Марганець на 2010-2015 рр. в частині виконання заходів – забезпечення своєчасного охоплення щепленнями цільових груп населення згідно з календарем щеплень проти туберкульозу.

Програма «Здоров’я дітей та матерів в м. Марганець» до 2015 року в частині виконання заходів – забезпечення дитячим харчуванням дітей народжених від ВІЛ-інфікованих матерів.
Велика увага міського голови приділяється впровадженню на території міста пілотного проекту по забезпеченню хворих на гіпертонічну хворобу гіпотензивними препаратами з відшкодуванням частини вартості препарату. Так за його участю проведена робота по залученню суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію медичних препаратів. У 2013 році до проекту залучено 9 суб’єктів господарювання це всі, що зареєстровані на території міста. (Джерело інформації: офіційний сайт виконкому Марганецької міської ради http://marganets-rada.dp.ua/News/news%20-%20pro_pokr_zdorovya.html)

Шановні робітники медичної сфери!

F3KW3SCALN0YCWCAMBKO93CAXJVZN3CAKVBZBRCAGJBPLFCAPG   Щиро вітаємо всіх — лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я — із професійним святом!
   Ваше свято – це свято людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу в найскрутніший час. Те, що ви є хранителями людського життя, — не гучні слова. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була і буде важливою й необхідною. На всіх етапах історичного буття найгуманнішою, найпотрібнішою сферою людської діяльності була праця лікаря. Складна, відповідальна, жертовна — вона завжди перебувала в зоні особливої уваги суспільства, адже у ваших руках здоров’я та життя людей, майбутнє нашого народу.
   Ви рятуєте сотні життів на день. Ви супроводжуєте кожного з нас із народження, переживаєте разом із нами кожну хвилину хвороби, даруєте надію на одужання. Ваша професія сповнена благородної місії, служіння в ім’я інших. Ваші руки дарують радість життя, вселяють віру у зцілення.
20996-otkrytki-medsestra   Переконані, що ваша відданість справі, професійний досвід, глибокі знання завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям і високою відповідальністю за здоров’я нації.
   Без здорової нації у країни немає майбутнього. Якщо ж народ буде здоровим, то й країна матиме всі шанси стати успішною і конкурентоздатною на світовій арені. І в досягненні цієї мети держава без вашого вагомого внеску, шановні медичні працівники, ніяк не обійдеться.
   За вашу вірність клятві Гіппократа, високому покликанню благородної професії медика, сердечну чуйність і лагідні руки — глибока вдячність!

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: