45-річний ювілей Марганецької СШ №12

Запорукою успішною роботи бібліотеки ім. М.Островського є її тісні стосунки з друзями і партнерами бібліотеки. Впродовж усього існування школи бібліотека підтримує дружні стосунки зі школою № 12. Тому бібліотекарі не могли не прийти й не привітати школу з її 45-річним ювілеєм, який вона відзначає в цьому році. Та ще й колектив бібліотеки завдячує цій школі її випускницями, які є високо професійними фахівцями бібліотечної справи в нашому місті.

_MG_6215

14 травня двері школи гостинно відчинилися. На ювілей до школи завітало чимало гостей, серед яких було багато її колишніх вчителів і випускників.


На свято прийшли представники органів місцевого самоврядування: в. о. міського голови, секретар міської ради М.В.Лук’яненко, заступники міського голови Л. М. Дуплій та Є.В. Євдокименко, депутат Марганецької міської ради Г. Р. Хникіна.

IMG_6228

Від імені міського управління освіти привітати школу прийшли начальник міського управління освіти І. М. Куліш та голова міськкому профспілки Г. М. Осьмінкіна.

_MG_6243

Багато вдячних гостей виступали на святі. Чимало теплих щирих побажань лунали в стінах школи. Колишні вчителі, випускники різних років, батьки дякували школі за найкращі миті свого життя, пов’язані з нею.

IMG_6406

Як постійного друга та партнера в роботі з популяризації читання серед юнацтва та молоді, до школи запросили директора Марганецької міської централізованої бібліотечної системи Лідію Віталіївну Пономарьову та бібліотечних працівників – випускників школи № 12 різних років: провідного бібліотекаря ЦМБ ім. М. Островського Тетяну Федорівну Мархасіну, бібліотекаря абонементу для дорослих ЦМБ ім.М.Островського Олену Василівну Рак та бібліографа Марганецької міської ЦБС Ольгу Валентинівну Забенько.

IMG_6423

Від імені всіх працівників Марганецької міської ЦБС звернулася до присутніх Л.В.Пономарьова. Вона розповіла про багаторічну плідну співпрацю бібліотеки з колективом школи. Окрему особливу подяку вона висловила директору школи № 12 Олені Федорівні Галко.
Привітання гостей чергувалися з виступами талановитих учнів школи. Вона співали пісні, виконували різноманітні танці, а на завершення заходу зачарували всіх присутніх виставою з нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом в Європі.

_MG_6460

Теперішній склад педагогічного колективу школи № 12 вийшов на сцену, щоб подякувати всім, хто не забуває про школу і прийшов відсвяткувати разом з нею її ювілей. Гості у залі аплодували викладачам стоячи.

IMG_6459 Школо! Зі святом тебе!

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: