Вечір пам’яті Віри Павлівни Хвостик

  сама Хвостик        5 вересня в читальному залі центральної міської бібліотеки ім. М.Островського пройшов вечір пам’яті  Віри Павлівни Хвостик, члена Національної спілки журналістів України, члена Асоціації  українських письменників, автора кількох книг, лідера, засновника, керівника літературно-мистецької студії «Боян», головного редактора міської газети «Марганчанка», талановитої поетеси, журналістки

хвостик1

Гості на вечорі пам’яті

хвостик2

Ведучі вечора пам’яті В.В.Фіалковська та І.О.Кандала


 Вечір пам’яті підготувала директор Марганецької міської ЦБС Лідія Віталіївна Пономарьова та провели бібліотекар центральної міської бібліотеки ім. М. Островського Вікторія Валеріївна Фіалковська та методист ЦБС Інна Олександрівна Кандала.

хвостик3

Хвилина мовчання на честь вшанування пам’яті В.Хвостик

хвостик5

Син В.П.Хвостик Руслан з поетом, головою міського літературного об’єднання “Віра” А.О.Антоненко

 На початку вечора на знак вшанування світлої пам’яті Віри Хвостик була хвилиною мовчання. Згадати і поділитися тим, що кожного пов’язує з Вірою Павлівною прийшло багато близьких за життя для неї людей. Це  міське літературне об’єднання «Віра» (колишня студія “Боян”), яке названо на честь Віри Павлівнина, чолі з Анатолієм Олексійовичем Антоненко.  Завітала до бібліотеки і найкраща подруга Віри Хвостик Є.П. Лапсар.

хвостик4

Найкраща подруга В.Хвостик Євдокія Порфиріївна Лапсар

фото

В.Х.Пугач, марганецький поет, головний фінансист та технічний редактор книг марганецьких авторів

Добра пам’ять по Вірі Павлівні залишається і в серці самого близького товариша по перу, однодумця, поета, письменника В. Х. Пугача. Також була присутня культпрацівник-ветеран, керівник музичного колективу «Золота осінь» Л.Г. Гончарова. Вона поділилася з присутніми спогадами, якою в її пам’яті залишається Віра Павлівна. Згадали теплими словами поетесу  Т. Чепелянська, А.Мельник, Т.Кошкіна, О. Багаутдінов, О. Малишко, Т. Боброва, Т. Єгорова, В. Зотов, Ю.Дагаєв, М.Смірнов, Н. Троценко, О.Чекубаш, В.Сокур, Я.Должиков.

  В залі був присутній син В. П. Хвостик, Руслан і невістка Ірина з онукою Євою. Вони подякували усім за добрі слова, які звучали на вечорі, за те, що усі пам’ятають саму Віри Павлівни і її творчість.

фото виставки

  З нагоди вечора  була підготовлена бібліотечна виставка  “Твого щедрого серця Вистачало на всіх» (рядок з вірша «Незагоєна рана» Т.Чепелянської, написаного після смерті В.П.Хвостик). Виставку підготувала бібліотекар ЦМБ Вікторія Валеріївна Фіалковська.хвостик6    На згадку про вечір усі присутні сфотографувались на вході до бібліотеки.

     Тож нехай у віках живе пам’ять про славетну жінку – поетесу, маму, бабусю, подругу, українку з гарним ім’ям  Віра Хвостик.  Нехай кожен пам’ятає її світлу душу!

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: