Засідання літературного об’єднання “Віра”

19 червня 2014 року в читальному залі центральної міської бібліотеки ім.М.Островського відбулося засідання літературного об’єднання «Віра».

Літературне об’єднання “Віра”

      На ньому були присутні місцеві поети та прозаїки.  Вони розглянули і обговорили завдання, які стоять перед літературним об’єднанням «Віра» і їх виконання в найближчий час.

     Почалося засідання з привітання головою літературного об’єднання «Віра» А.О.Антоненком місцевої поетеси Лариси Григорівни Гончарової з 85-річчям.

Вітальна листівка для Лариси Гончарової

     В ході засідання були розглянуто  питання про вшанування пам’яті відомої марганецької письменниці, журналістки, лідера студії «Боян» (зараз на її честь «Віра») Віри Павлівни Хвостик. 7 вересня 2014 року виповнюється рік з дня смерті В.П.Хвостик. Члени об’єднання «Віра» при значили відповідального за проведення вечора пам’яті та опублікування статті в місцеву газету про Віру Хвостик.

    Письменники обговорили, як  відзначити в липні 35-річчя поета, члена Національної спілки журналістів України, Міжнародної Асоціації письменників, композитора, автора і ведучого проектів українського телебачення Олександра Анатолійовича Морщавки.

    Голова об’єднання Анатолій Олексійович Антоненко дав завдання всім членам «Віри» обрати найкращі свої роботи для опублікування в запорізькому часопису «Хортиця».

    Заступник голови літературного об’єднання «Віра» Олександр Миколайович Багаутдінов розповів про роботу на базі НВК-ліцею №10 молодіжної студії поетів, зачитав роботи юних поетів та свої власні поетичні твори.

    Своїми здобутками та проблемами ділилися на засідання такі члени літературного об‘єднання: Штабенко І.П., Сокур В.П., Смірнов М.С., Лопатюк Л.В., Перл М.І., Должиков Я.І. та Боброва Т.С.

     Всі члени літературного об’єднання «Віра» звернулися до працівників ЦМБ ім.М.Островського з пропозицією провести 7 вересня 2014 року вечір пам’яті Віри Хвостик. Директору Марганецької міської ЦБС Лідії Віталіївні Пономарьовій висловили вдячність, як керівнику і організатору всіх масових заходів.

Advertisements
Наступний запис
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: