Виставка “Ми йшли до тебе, Перемого!” в ЦМБ ім.М.Островського

1 - Копія     З нагоди свята Великої Перемоги  в бібліотеці ім. М.Островського офрмлена книжкова виставка “Ми йшли до тебе, Перемого!”. На ній представлені найцікавіші і найновіші книги про події війни, про її героїв та про значні втрати країн-учасниць військових подій.

     Для ознайомлення з літературою на виставці бібліотекарі запросили до читального залу Валентина Олександровича Мирошниченка, голову Марганецької міської Ради ветеранів війни та праці.

     Він уважно розглянув книги, з інтересом погортав деякі з них. Особилво його зацікавили книги місцевих авторів і упорядників – Равіля Байбуріна, Віри Хвостик, Володимира Котова, Івана Кріпака та Ольги Страшко. Валентин Олександрович розчулився читаючи вірші місцевих поетів про події Великої Вітчизняної війни. Вони також представлені на виставці.

      Виставка оформлена бібліотекарем Вікторію Валеріївною Фіалковською в читальному залі бібліотеки ім.М.Островського. Запрошуємо ветеранів, мешканців та гостей міста завітати до бібліотеки і ознайомитися з виставкою!

Залишити коментар

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: