Виставка картин Івана Барнаша

        Запрошуємо Вас завітати до бібліотеки ім.М.Островського, щоб ознайомитися з виставкою картин відомого марганецького художника Івана Олександровича Барнаша. Виставка має назву Необыкновенность обыкновенного И.Барнаша“, що підкреслює як звичайний марганчанин створює дивовижні роботи в техніці акварелі та кольоровими олівцями.

   Іван Олександрович має багаторічний досвід малювання, але щоразу вміє вразити новими цікавими роботами. Він малює пейзажі рідного краю, вкладає в них не лише свої навички, але й частинку своєї душі. Тому кожна картина здається живою, сповненою емоційним художнім значенням.

      Теми образотворчого мистецтва Івана Барнаша – дуже різноманітні. Він передає своє бачення різних пір року, квітів нашої місцевості, а також створює картини, в яких під звичайним пейзажем, що бачимо на перший погляд, прихований глибокий філософський зміст. Художник таким чином висловлює свою любов та захоплення рідним краєм, свої думки та таємні переживання. Розглядаючи ці витвори мистецтва, передається настрій митця, інколи навіть його почуття при написанні картини. Але у кожного своє бачення і сприйняття його картин. Та байдужим до творчості Івана Олександровича Барнаша не залишається ніхто!

Одна з картин художника Івана Олександровича Барнаша

Advertisements
Попередній запис
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: