Святковий літературний вечір поета Юрія Третяка

В центральній міській бібліотеці ім.М.Островського 27 березня 2014 року був проведений літературний вечір «Я душу Вам ранимую открою, поплачьте и порадуйтесь со мною …». Він був присвячений 60-річчю відомого марганецького поета Юрія Тимофійовича Третяка.

Поет Юрій Тимофійович Третяк

Гості у залі

      В читальному залі бібліотеки зібралися прихильники творчості ювіляра, його рідні, близькі та друзі. Всі вони прийшли насолодитися поезією Юрія Третяка та привітати його зі святом.

Поет-ювіляр Юрій Третяк з поетом Володимиром Пугачем

Від імені народного депутата України Олега Царьова поета-ювіляра Ю.Т.Третяка привітав помічник-консультант НДУ О.Царьова, відомий і улюблений усіма марганчанами поет, прозаїк Володимир Харлантійович Пугач.

Власні вірші в цей ювілейний день на знак пошани і вітання ювіляра, Юрію Третяку присвятили члени міського літературного об’єднання «Віра»: Лариса Гончарова, Любов Лопатюк, Микола Перлє, Равіль Байбурін, Тамара Боброва, Олександр Багаутдінов. Вони декламували вірші, вручали квіти та подарунки.

Прихильники поезії Р.П.Єрьоменко, Т.І.Єгорова, Є.І.Бородкіна, І.К.Зайцева, І.О.Барнаш висловили слова захоплення й визнання ювіляра, зачитали улюблені вірші поета й подарували йому на пам’ять про цей вечір книги, пиріг, квіти, картини.

Прихильниця таланту Юрія Третяка, майстриня Ірина Зайцева вітає ювіляра.

Кожний з присутніх на заході зміг сказати улюбленому поетові-земляку свої добрі теплі слова. Одним з найкрасивіших подарунків для Юрія Тимофійовича став виступ викладача музичної школи Олени Валеріївни Бучинської. Вона виконала твір Бетховена «Місячна соната», привітала від імені директора музичної школи й усього колективу Ю.Т.Третяка з ювілейним днем народження.

Викладач музичної школи Олена Бучинська.

На літературний вечір завітала й Євтерпа – муза поезії та музики.

Муза Евтерпа у виконанні бібліотекаря абонементу ЦМБ ім.М.Островського Олени Рак.

Пам’ятним виступом для усіх стало зачитування віршів поета-ювіляра «Рудокопы», «В осень без тебя», «Твоя весна» студентами Марганецького гірничого коледжу Максимом Павленко і Данилом Молдавським, юною поетесою нашого міста, ученицею СШ №11 Анастасією Аксьоновою.

  

Студенти Марганецького гірничого коледжу: Данило Молдавський та Максим Павленко

     На літературному вечорі сам винуватець урочистостей зміг виконати і свої нові музичні твори, де був автором і слів, і музики. Музичний талант Юрія Тимофійовича не залишив в залі жодного байдужого.

     Захід супроводжувався презентацією фото з особистого архіву поета Юрія Третяка. Вона була показана на екрані за допомогою проектора та ноутбуку бібліографом ЦБС О.В.Забенько.

Літературний вечір підготувала і провела директор Марганецької міської ЦБС Пономарьова Л.В.

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: