Тренінг для спеціалістів ЦБС від Оксани Шевченко

27 березня 2014 року до спеціалістів Марганецької міської централізованої бібліотечної системи завітала заступник директора Дніпропетровської обласної універсальної бібліотеки ім.Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія з внутрішньо-бібліотечної роботи Оксана Валеріївна Шевченко.

IMG_1454

Зі спеціалістами ЦБС нею був проведений тренінг по програмі «Бібліоміст» на теми: «Інновації в бібліотечній справі», «Основи лідерства та командоутворення»,  «Фандрейзінгова діяльність в бібліотеці».

   IMG_1453

       Фахівці чотирьох бібліотек міської ЦБС вдячні Оксані Валеріївні за добре викладений матеріал, сучасний, доступний, ілюстрований прикладами з практичної роботи, за її ораторське мистецтво та вміння викликати інтерес у різновікової професіональної аудиторії.

IMG_1448

     Перед бібліотекарями були поставлені цілі і задачі подальшого розвитку бібліотечної справи в місті, втілення нових інформаційних технологій в марганецький соціум.

IMG_1444

Директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова оголосила про нагородження колективу Марганецької міської ЦБС Почесною грамотою від ДОУНБ ім.Первоучителів слов’янських Кирила та Мефодія за підвищення рівня бібліографічно-інформаційного обслуговування мешканців міста, використання нових методів і форм діяльності, позиціонування бібліотек ЦБС на сучасному ринку інформаційних послуг, створення віртуальної газети “Марганець бібліотечний” та реалізацію проекту “Доступний Інтернет для тебе”.

грамота 001

Оксана Валеріївна привітала спеціалістів Марганецької міської ЦБС з отриманням цієї відзнаки їх високопрофесійної діяльності.

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: