Творчий вечір поета Анатолія Антоненка

     автор В цю п’ятницю, 6 грудня, в центральній міській бібліотеці ім.М.Островського відбувся творчий вечір відомого поета Анатолія Олексійовича Антоненка під назвою «Із Музою в парі». В цей день поет відзначав 65-річний ювілей та вихід в світ його нової книги «Дике поле».
На святковий захід в читальному залі бібліотеки зібралося чимало гостей. Це – талановиті поети та письменники міста, журналісти, друзі поета та прихильники його таланту.
директор цбсТворчий вечір підготувала та провела директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова. Вона розповіла про життєвий шлях поета, про його творчі досягнення і задумки на майбутнє. Лідія Віталіївна зупинила увагу на тому, що книга Анатолія Антоненка «Песня прожитих лет» поділена на змістові частини, а тому і святковий вечір вона запропонувала розділити на частини. Адже тематична спрямованість творів поета надзвичайно різноманітна. І, окрім різножанрової поезії, Анатолій Олексійович має й прозові твори.
заступник міського головиАнатолія Олексійовича привітав радник міського голови, депутат міської ради від Партії регіонів, член депутатської комісії з питань освіти, культури, спорту та у справах сім’ї та молоді А.Я.Ситник. Він висловив захоплення його високомайстерною поезією та подарував квіти.
пугачПомічник-консультант народного депутату України від Партії регіонів Олега Царьова Володимир Харлантійович Пугач привітав ювіляра і від імені О.Царьова, і від себе особисто. Подарував Анатолію Олексійовичу привітання від НДУ, квіти і прочитав свої нові поетичні рядки, присвячені А.О.Антоненку.
байбуринНа святі виступив відомий в місті історик-краєзнавець Равіль Мубаракович Байбурін. Він наголосив на надзвичайній достовірності історичних поем автора, на його невгамовності в справі пошуку загублених відомостей про історичні події, що відбувалися на наших землях, та про відомих постатей історії нашого краю та й України в цілому. Равіль Мубаракович, з погляду вчителя, зауважив, що історичні твори А.Антоненка – це неоціненний матеріал для вивчення історії нашої краю.
Ведуча свята Лідія Віталіївна розповіла гостям про дружбу Анатолія Олексійовича з Григорієм Лютим, головним редактором журналу «Хортиця», та з самим журналом. Показала цей чудовий журнал, в якому часто публікують твори наших талановитих земляків, серед яких почесне місце займає й Анатолій Антоненко.
вітає ГончароваКвапилися висловити свої теплі привітання Анатолію Олексійовичу поети літературного об’єднання «Віра», яке очолює саме ювіляр.
Лариса Григорівна Гончарова зачитала власний вірш-привітання, написаний з нагоди ювілею Анатолія Олексійовича, подякувала йому за творчість та побажала ще багато років плідної творчої роботи.
кошкинаЗ найкращими побажаннями в цей святковий для Анатолія Олексійовича день виступила перед присутніми Тетяна Олексіївна Кошкіна, відома марганецька письменниця, автор роману «Судьба Ангела, или Крик сердца матери». Вона зачитала надзвичайно зворушливий вірш «Памятный день» з творчого доробку ювіляра та власне поетичне привітання.
багаутдиновЗаступник голови міського літературного об’єднання «Віра» Олександр Багаутдінов зачитав вірш Анатолія Олексійовича та побажав й надалі творити в тому ж дусі.
А відома марганецька поетеса Любов Лопатюк прокоментувала оповідання А.Антоненка під назвою «Переправа» (“Хортиця”, 2013, №5), яке справило на жінку неймовірне емоційне враження.
З привітаннями до ювіляра звернулися й інші члени літературного об’єднання «Віра»: Анатолій Мельник, Микола Смирнов, Віра Сокур, Олександр Малишко.
егорова Великою прихильницею поетичного таланту Анатолія Антоненка є заслужений вчитель України, філолог, перший, а нині почесний директор СШ №10 Тамара Іванівна Єгорова. Вона зачитала вірш поета «Мы, славяне…» і поздоровила ювіляра з днем народження.
жулида Виразно і яскраво продекламувала вірш Анатолія Олексійовича під назвою «Пам’ять» та “Отцвели хризантемы в саду” головний спеціаліст міського управління статистики, акторка театру «ВІЗ і Ко», прихильниця таланту ювіляра Тамара Михайлівна Жуліда.
співає ЖарукНа заході для Анатолія Олексійовича пролунало багато музичних привітань. Першим музичним подарунком для ювіляра були пісні солістки Палацу культури гірників Олександри Жарук «Украина» та «Офицерский вальс» (акомпаніатор Сергій Бессмертний).
скрипка и песняПісню на слова Анатолія Антоненка, музику до якої написала і виконала Тамара Боброва (фортепіано), на святі заспівала Марина Рой, під супровід скрипки учениці музичної школи Ліни Некорич. Ця пісня дуже зворушила ювіляра, особливо гра на скрипці Ліни Некорич. Анатолій Олексійович підписав юній скрипачці і подарував на пам’ять свою нову книгу «Дике поле».
дагаевВітав своїм виступом Анатолія Антоненка поет, композитор, виконавець, викладач музичної школи Юрій Федорович Дагаєв. Талановито і захоплююче він виконав кілька пісень на слова А.Антоненка під гітару, прочитав свої поетичні рядки на честь винуватця свята.
Особливим стало привітання ведучої заходу, директора Марганецької міської ЦБС Лідії Віталіївни Пономарьової. Саме вона підштовхувала поета до випуску його першої книги, підтримувала в його творчих пошуках, а колектив ЦМБ ім.М.Островського завжди допомагав поетові в його історичних дослідженнях та в напрямку популяризації його творів серед жителів та гостей міста.
Сам автор в кожній логічній частині свята зачитував напам’ять присутнім у залі свої вірші – як вже давно відомі марганчанам, так і нові, нещодавно написані. Автор зупинився на поезіях різних за жанрами, за темами. Він висловив слова глибокої любові до рідного краю, до всіх марганчан. Зачитав поезії з його любовної лірики, уривки з історичних поем. Присутні, затаївши подих, слухали декламування поезії автором.
Весь святковий захід супроводжувався презентацією, де присутні побачили фото Анатолія Антоненка з архіву ЦМБ ім.М.Островського, переглянули на екрані відеоролики до пісень. Відео- та фотоматеріали підготувала та показала бібліограф Марганецької міської ЦБС О.Забенько.
антоненкоЮвілейний вечір Анатолія Антоненка став радісною приємною подією для всіх присутніх на святі. А ювіляр дуже радів привітанням від своїх друзів та близьких. Анатолій Олексійович висловив велику подяку директору ЦБС Лідії Пономарьовій за проведення такого чудового заходу, за активну популяризацію творчої діяльності літераторів міста Марганця.

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: