День народження Анатолія Мельника

Сьогодні святкує свій ювілейний день народження відомий марганецький поет Анатолій Анатолійович Мельник.

Копия IMG_0909Анатолій Анатолійович Мельник народився 30 листопада 1963 року в м. Марганці. Навчався у СШ № 12. Закінчив Марганецький гірничий технікум з «червоним» дипломом. Його спеціальність – технічне обслуговування та ремонт автомобілів.

Почав писати вірші, коли був на службі у Збройних Силах, у ракетних військах стратегічного призначення в Естонії. Так народилися реалістичні рядки поезії «У Естонії дивній ».

У 1985р. Анатолій Мельник вступив до Запорізького машинобудівний інститут і через п’ять років отримав диплом інженера промислового транспорту. І в навчанні йому теж допомагала жити і вчитися поезія. Це його віддушина , коли поет зустрічається зі своєю Музою .

У 1998 році його вірші з’являються на сторінках місцевих газет. У 1991 – 1993 роках А.А.Мельник працював інженером – постачальником на заводі «Металургмодуль».

З 1995 року Анатолій Анатолійович працював начальником відділу постачання на Марганецької кондитерській фабриці . Був її керівником з 2006 по 2011 рік. Сьогодні він – приватний підприємець.

Але завжди у нього є час для поезії , незважаючи на життєві проблеми і круговерті. Писати почав з 1983 року. Друкувався в періодиці Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська, Донецька.

Тематика його поезії різна: громадянська, любовна, філософська лірика, переклади, сонети і жарти – примовки.

А ще в його душі – душа Природи. Наприклад, Анатолій Анатолійович вміє доглядати і вирощувати кактуси і отримувати від цього задоволення. Квіти теж допомагають поетові реалізувати свій творчий потенціал.

Колектив бібліотеки ім.М.Островського щиро вітає автора з його ювілеєм!!!

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: