З нагоди ювілею поета В.Пугача

   2013 рік для міста Марганця особливий. Місто відзначає в цьому році своє 75-річчя. А ще цей рік багатий на ювілеї талановитих земляків.

  SWScan00385 Відомий в місті поет, активний громадський діяч, шанована людина – Володимир Харлантійович Пугач – відзначив своє 60-річчя.

Часопис "Хортиця" №1, 2013

Часопис “Хортиця” №1, 2013

   Вірші талановитого марганецького поета часто друкуються в українсько-російському літературно-художньому та громадсько-політичному часописі Запорізького краю «Хортиця» (головний редактор Григорій Лютий). В цьому році з нагоди ювілею В.Пугача читачі зможуть впродовж року насолоджуватися поезіями автора в журналі «Хортиця».

Так, в номері №1 за 2013 рік на сторінці 94 шанувальники творчості Володимира Харлантійовича знайдуть цікаву підбірку його поетичних творів.

 

P.S. З журналу «Хортиця»:

Володимир Харлантійович Пугач народився 24 січня 1953 року в місті Марганець, що на Дніпропетровщині. Закінчив гірничий технікум, служив у лавах Радянської Армії. Після закінчення Харківського автодорожнього інституту у 1979 році працював на різних посадах у пасажирському АТП і за сумісництвом викладав автомобільні дисципліни в технікумі та тренував його збірну з волейболу. З 1988 року тричі обирався директором автопідприємства, де працював близько 20 років. В цей же час з 1994 року по 2006 рік тричі обирався депутатом Дніпропетровської обласної ради. Нагороджений грамотою Верховної Ради «за заслуги перед Україною».

   Володимир Харлантійович за останні 15 років допоміг вийти у світ 15 книгам різних авторів, у яких він виступив як організатор фінансування, упорядник та технічний редактор. Його ж вірші публікувались у місцевій та обласній пресі на Дніпропетровщині та м. Києві, а також у 4-х колективних поетичних та пісенних збірках. В кінці 2011 року у видавництві «ІМА-прес», Дніпропетровськ, вийшла друком його персональна поетична збірка «Храм душі збережи в чистоті», в якій опубліковані його вірші українською та російською мовами. «Поезія Володимира Харлантійовича наповнена медовим запахом польових трав і проникнути вогнем справжнього поетичного відчуття», — так охарактеризував творчість поета відомий український письменник Михайло Ларін.

   Автор збірки у своїх віршах оспівує Добро і Справедливість, Людську гідність і красоту природи, має чітку громадянську позицію, а ще – дарує читачам щастя:

Я дарую всім щастя по жмені

В краю нашім лелечім, зеленім.

Щастя дивну властивість те має –

В добрих душах лише проростає.

(«Дарую щастя»)

То ж дослухаймося, шановні читачі, до голосу Розуму, Добра й Любові. …

Часописи «Хортиця» Ви зможете знайти в читальному залі ЦМБ ім.М.Островського.

Advertisements
Залишити коментар

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: