Марганецький історик Р.М.Байбурін

В лютому місяці свій день народження відзначав відомий в місті Марганці талановитий вчитель-методист, історик-краєзнавець, письменник історичних досліджень Равіль Мубаракович Байбурін.

Равіль Байбурін

Равіль Байбурін

Равіль Мубаракович народився 5 лютого 1955 року в сонячному Узбекистані. Дитинство та юність провів у Оренбурзьких степах. В 1972 році закінчив Амерханівську середню школу і пішов працювати в колгосп. Потім – два роки служби в рядах Радянської Армії (Центральна група військ, Чехословаччина, місто Ружемберок). По закінченню служби вступив до Ізмаїльської морехідної школи, після навчання працював у Радянському Дунайському пароплавстві (матросом І класу, легководолазом). Походивши три роки по морям і річкам, зійшов на берег і прибув до міста Дніпропетровська. Працював збірником автопокришок VI розряду на заводі «Дніпрошина», слюсарем IV розряду на ДЗМО. З 1981 по 1986 рік – студент історичного факультету Дніпропетровського державного університету. З моменту закінчення університету багато років працював успішно працював вчителем історії та права. Вчитель-методист. «Відмінник освіти України».

Равіль Байбурін – автор декількох історичних книжок, в яких ретельно зібрано найдостовірніший, найважливіший матеріал щодо історичних подій в Україні та місті в різні історичні періоди.

Це такі книжки:

1. Байбурин, Равиль. Слава казацкая [Текст]: книга для чтения по истории родного края XVI – XVIII вв./ Равиль Байбурин. – Марганец, 2008. – 97с.

2. Байбурин, Равиль. Марганец в годы Великой Отечественной войны (1941 – 1945) [Текст]/ Равиль Байбурин. – Марганец, 2009. – 147с.

3. Байбурин, Равиль. Правители Руси Богытырской[Текст]: исторические портреты: книга для чтения по средневековой истории Украины (IX-XII века)/ Равиль Байбурин. – Днепропетровск: ИМА-пресс, 2011. – 201с.

4. Байбурин, Равиль. Идет война народная… [Текст]: книга для чтения по истории Украины в годы Великой Отечественной войны 1941 – 1945гг./ Равиль Байбурин. – Днепропетровск: ИМА-пресс, 2011. – 425с.

Всі ці книжки ви зможете знайти в центральній міській бібліотеці ім.М.Островського.

Advertisements
Залишити коментар

1 коментар

  1. Хроніка війни та Перемоги | Марганець бібліотечний

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: